Zasady powrotu i zapisów na zajęcia:)

Powoli się odmrażamy:) W związku z tym,że większość z Was wyraziła chęć do powrotu na treningi personalne i treningi personalne w 4/5 osobowym gronie- takie też na początku będą grupy.

Jest to plan na czerwiec, w miarę upływu czasu i sytuacji będziemy go modyfikować.

Zapisy przyjmujemy za pośrednictwem fb i maila na bieżący tydzień- czyli prosimy o rezerwację od 1.06-5.06/ na kolejne tygodnie prosimy zapisywać się w Studio

Wszystkie karnety odmrażamy 1.06, jeżeli nie chcesz do nas jeszcze fizycznie wrócić, to jedyną możliwością wykorzystania karnetu jest rozliczenie jego w zajęciach Online. Zajęcia niewykorzystane przepadną.

Każda grupa ruszy w momencie zapisania się na nią 4 (na małej sali)lub 5(na dużej sali) osób- będziemy na bieżąco Cię informować.

Zajęcia będą trwały 50 minut, tak aby był czas na wyczyszczenie urządzeń i przewietrzenie sali.

Zajęcia na małej sali będą zaczynać się 15 minut po pełnej godzinie.

Zajęcia będą prowadzone tylko na 1 sprzęcie/bez wymiany w trakcie zajęć.

Uprzejmie prosimy o przychodzenie na zajęcia punktualnie.

Studio zaopatrzone będzie w płyny dezynfekujące,mydła itd- możesz odkażać się do woli:) Natomiast jeżeli chcesz ćwiczyć w maseczce/rękawiczkach to prosimy o przyniesienie swoich.

Jeżeli uważasz,że nie jesteś jeszcze mentalnie przygotowany do powrotu do Nas to prosimy: zostań w domu i ćwicz z nami online:)

Jeżeli czujesz się nie najlepiej, łapie Cię przeziębienie lub chlipiesz nosem- to bardzo prosimy zostań w domu pod kocykiem:)

Uprzejmie prosimy o zachowanie zimnej głowy i zdrowego rozsądku- wszystko co robimy to działania w trosce o Was, ale przecież zawsze dbaliśmy o to, abyście czuli się u Nas komfortowo,zdrowo i bezpiecznie:)

Zatem: jeżeli chcesz w komfortowych warunkach wśród zaledwie kilku osób umówić się na personalny Pilates…zapraszamy do zapisów:)

Jeżeli coś się zmieni, odgórne wytyczne zmuszą nas do ponownej modyfikacji funkcjonowania- będziemy Was na bieżąco informować:)