O nas

Sofa Chillout Studio powstała z połączenia pasji i wiedzy albo wiedzy i pasji. To energetyczne i bardzo interesujące miejsce w którym rządzą dwa światy : świat treningów prozdrowotnych, w których jesteśmy absolutnymi specjalistami, szkoleniowcami prowadzącymi kursy dla trenerów zarówno w Polsce jak i za granicą i świat treningów wzmacniających i personalnych, dzięki którym budujemy Wam nowe ciała. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie, wiedza i ciągły rozwój spowodowały,że jeśli do nas trafisz… to zarazisz się tą pasją na całe życie.

Nasi trenerzy

Marta Wawszczyk

Trener, szkoleniowiec,instruktor fitness z 15 letnim doświadczeniem prowadzenia warsztatów w Polsce i za granicą. Uczestniczyła w Master Trainer Teacher Programm w Usa. Stworzyła autorskie programy szkoleń Mental body, Fitball, Dance Pilates,Treningu funkcjonalnego i in. Pomysłodawczyni Training Day- największego dnia treningowego w Polsce i wykładowca wielu branżowych konferencji w zakresie treningu, marketingu i zarządzania studiem fitness.

Od 12 lat instruktor pilates a od 5 specjalizuje się w pilatesie klasycznym. Szkoli się pod okiem najlepszych nauczycieli tej Metody: Kyria Sabin, Bob Liekens, Patricia Medros, Pat Guyton, Brett Howard, Jean Cloude Nelson, Elena Bartley, Mabel Cabrera, Gloria Gasperi,Jacobo Gomez Vazquez i samej Lolity San Miguel. Szkoli się za granicą, podróżując po całym świecie dociera do najlepszych nauczycieli i tym samym chce poznać jak najszerszą wiedzę o tej metodzie. Od 8 lat prowadzi swoje studio Sofa Chillout Room we Wrocławiu, które 4 lata temu transformowało na Sofa Pilates Studio, zamykając tym samym etap swojej działalności w branży fitness. Jako założycielka i szkoleniowiec Mypilatesmethods chce połączyć to, co jest esencją i fundamentem Metody Pilates ale przekazane jest przez różne, najlepsze międzynarodowe szkoły, co pozwala na głębsze i pełniejsze zrozumienie systemu stworzonego przez Joe Pilatesa. Należy do PMA. Ukończyła szkolenia poziomu comprehensive w Masterpilates (Hiszpania) oraz  the Pilates Standard(Niemcy). Szkolenia Fletcher Pilates(Kyria Sabin),Pilates Center(Elena Bartley) oraz najważniejsze Master LEAP (Leader Education Advance Program) z samym mistrzem Bobem Liekensem.

 

Monika Chwiołka

Ukończyła AWF w Katowicach na kierunku Rehabilitacja Ruchowa. Specjalizuje się w schorzeniach neurologicznych i skoliozie dziecięcej. Od kilku lat zafascynowana pilatesem co zaoowocowało uzyskaniem tytuł¨: Pilates Instructor Level I. Uczestniczka wielu warsztatów specjalistycznych pilates a w Sofie chodząca biblioteka zdrowego kregosłupa.

Magda Bąkowska

Z wykształcenia fizjoterapeutka. Swój stopień otrzymała na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Z zamiłowania- nauczynielka jogi.
Brała udział w szkoleniach u nauczycieli z różnych części świata t.j. Lois Steinberg, Stephan Lalo, Roman Grzeszykowski, Konrad Kocot, Robert Spica, Jurek Jagucki, Dariusz Wojteczek, Marianna Gutterwil, Lesław Kulmatycki.Uczestniczka kursu nauczycielskiego Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara. Studiuje na Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Psychosomatyczne Praktyki Jogi.
Od lat pasjonuje ją ludzkie ciało, medycyna niekonwencjonalna, odżywianie oraz różne formy aktywności fizycznej od surfingu poprzez sporty siłowe i sezonowo snowboard ale jej największą pasją jest joga.

Magdalena Walas

Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej oraz Komunikacji Wizerunkowej, jak Marta często żartuje „fitnessowe dziecko sofy”, na swoje pierwsze zajęcia fitness trafiła jeszcze w liceum, a od 10 lat trenuje pod okiem Marty najróżniejsze formy fitnessu od zajęć aerodance, latino, czy indoor walking, przez bodyart i portdebras, a na pilatesie kończąc. Odkąd w sofie pojawił się pilates klasyczny zafascynowała ją ta forma ruchu, dlatego postanowiła pójść o krok dalej i zostać instruktorem. Pilates i praca nauczyciela stały się jej pasją, natomiast zajęcia portdebras są najbliższe jej tanecznemu sercu. Ukończyła szkolenia: Pilates Intensive Course Level I, Pilates Level II, Portdebras, Zdrowy kręgosłup, Pilates & Theraband, Pilates & Magic Circle, Pilates & Ball, Pilates Reformer Standard I, Pilates Wunda Chair Standards, uczestniczyła również w I i II edycji International Conference Pilates Poland oraz w warsztatach z Eleną Bartley, Mabel Cabrerą, Glorią Gasperi.