O nas

Sofa Chillout Studio powstała z połączenia pasji i wiedzy albo wiedzy i pasji. To energetyczne i bardzo interesujące miejsce w którym rządzą dwa światy : świat treningów prozdrowotnych, w których jesteśmy absolutnymi specjalistami, szkoleniowcami prowadzącymi kursy dla trenerów zarówno w Polsce jak i za granicą i świat treningów wzmacniających i personalnych, dzięki którym budujemy Wam nowe ciała. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie, wiedza i ciągły rozwój spowodowały,że jeśli do nas trafisz… to zarazisz się tą pasją na całe życie.

Nasi trenerzy

Marta Wawszczyk

Absolwentka Filologii Polskiej i Filologii Słowiańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego.Medalistka Mistrzostw Polski Juniorów w kajakarstwie wyczynowym. Przez 8 lat trenowała taniec, ale to fitness zawładnął jej życiem. Od ponad 10 lat szkoli się i rozwija w tej dziedzinie. Jedyny w Polsce licencjonowany Fletcher Pilates Instructor, w trakcie egzaminu PMA, której organizacji jest członkiem. Wiedzę w zakresie Pilates nabywa pod okiem najważniejszych nauczycieli Metody Pilates na świecie: Mabel Cabrera, Bob Liekens, Jacobo Gomez Vazquez. Posiada wiele tytułów, ale ten najbliższy sercu to: Elite PortDeBras Master Trainer. Specjalizuje się w Pilatesie, treningu funkcjonalnym i treningach posturalnych. Umiejętności, wiedza i siła którą posiada sprawiły, że chcą z nią pracować najlepsi trenerzy. Ona sama uczy się od tych wielkich, biorąc udział w szkoleniach w najdalszych zakątkach świata, skąd przywozi aktualne fitnessowe trendy. Zapraszana jest na największe międzynarodowe konwencje, prowadzi szkolenia w Polsce i za granicą.
Lista ukończonych przez nią szkoleń jest bardzo długa:
International BodyART Instructor – Fila Kick Power Instructor – Dance Aerobic Instructor – Licencja „A” – Postural Gym – Power Barbell – deepWORK Instructor – Oriental Wellness – Master Trainer STEP & DANCE – Mental Centering – Indoor Cycling Instructor (licencja ICE) – Master Pilates – Step Creativity – Pilates and Ball – Yoga Wellness Instructor – Step&Tone Trainer – LGA – Soccacise – Walking Adventure – 360 Functional Training – Pilates Dance – Pilates with Dynaband – Yoga Fitness – Dancemovie Burlesque – Core XXL – Pilates Equipments – Pilates for the back – Pilates Theraband – Fletcher Fundamentals – Towelwork – Barrework – Floorwork – Power Stretch i wiele innych…
Treningi z Nią to ciężka praca, efekty i uzależnienie…do ostatniej kropli potu.

Patrycja Wajda

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na wydziale fizjoterapii. Z fitnessem związana od 2014 roku, kiedy to pojawiła się w klubie, by poprawić kondycję po ciąży. Fitness stał się jej wielką pasją, ukończyła kurs trenera fitness i szkolenie Pilates. Stałe doskonali swe umiejętności poprzez udział w konwencjach, warsztatach i szkoleniach. Prowadzenie zajęć daje jej ogromną radość i satysfakcję. Interesuje się także dietetyką, kocha snowboard, bieganie i kitesurfing.

Monika Chwiołka

Ukończyła AWF w Katowicach na kierunku Rehabilitacja Ruchowa. Specjalizuje się w schorzeniach neurologicznych i skoliozie dziecięcej. Od kilku lat zafascynowana pilatesem co zaoowocowało uzyskaniem tytuł¨: Pilates Instructor Level I. Uczestniczka wielu warsztatów specjalistycznych pilates a w Sofie chodząca biblioteka zdrowego kregosłupa.

Magda Bąkowska

Z wykształcenia fizjoterapeutka. Swój stopień otrzymała na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Z zamiłowania- nauczynielka jogi.
Brała udział w szkoleniach u nauczycieli z różnych części świata t.j. Lois Steinberg, Stephan Lalo, Roman Grzeszykowski, Konrad Kocot, Robert Spica, Jurek Jagucki, Dariusz Wojteczek, Marianna Gutterwil, Lesław Kulmatycki.Uczestniczka kursu nauczycielskiego Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara. Studiuje na Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Psychosomatyczne Praktyki Jogi.
Od lat pasjonuje ją ludzkie ciało, medycyna niekonwencjonalna, odżywianie oraz różne formy aktywności fizycznej od surfingu poprzez sporty siłowe i sezonowo snowboard ale jej największą pasją jest joga.

Daria Jarosz

Studentka Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz Matematyki Stosowanej na Politechnice Wrocławskiej. Swoją przyszłość chce jednak łączyć z fitnessem, w którym od 5 lat jest zakochana. Ukończyła kurs instruktora fitness w 2015 roku w Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu. Od tego czasu stale pogłębia swoją wiedzę i rozwija największą w życiu pasję poprzez udział w konwencjach i szkoleniach u najlepszych:
Fitness Funkcjonalny z Martą Wawszczyk MY PILATES METHODS – Special Workshop: Functional Gym Ball with Andreas Goller – Euro Fitness Star Convention & Education 2015 – Euro Fitness Star Convention & Education 2016.
Od niedawna zafascynowana yogą i pilatesem. Planuje rozwój także w tym kierunku.
Pasjonuje ją medycyna niekonwencjonalna, dietetyka, odżywianie oraz jego wpływ na praktycznie każdą dziedzinę naszego życia, wspinaczka, narciarstwo alpejskie, tenis i oczywiście fitness, który stoi na pierwszym miejscu.
Uwielbia przekazywać innym swoją pasję do fitnessu i chce sprawiać, by każdy wychodził z zajęć pełen satysfakcji z wykonanego treningu oraz przede wszystkim z wielkim uśmiechem na twarzy.