Treningi personalne

Najskuteczniejszy sposób na zdrowe i silne ciało? Trening indywidualny z trenerem personalnym. Ci, co z nami trenują osiągają rezultaty, których nie osiągniesz sam ani też w treningu grupowym. To Wy wyznaczacie swoje cele, My pokazujemy Wam jak je osiągnąć, dajemy narzędzia, motywujemy i konsekwentnie z wyników rozliczamy. TRENING PERSONALNY to nie ‚przywilej’ gwiazd, to inwestycja w siebie.
To trening dostępny dla WSZYSTKICH – kobiet w ciąży, osób z wadami postawy, dzieci, osób starszych i tych, którzy w szybkim czasie chcą osiągnąć postawione cele, ponieważ Pilates jest odpowiedzią na wszystkie potrzeby twojego ciała.Pozwoli Tobie pokonać własne „ograniczenia”, rozwinąć potencjał i odzyskać ponadprzeciętną sprawność. Treningi prowadzone są na najlepszym sprzęcie hiszpańskiej firmy BON PILATES:

• PILATES REFORMER
• WUNDA CHAIR
• LADER BARREL/SPINE CORRECTOR
• CADILLAC /WALL UNIT

 

Zatem osoby z problemami aparatu ruchu, bólami kręgosłupa, po operacjach znajdą u nas pomoc w dojściu do pełnej sprawności. Nasze treningi konsultujemy z fizjoterapeutami i w razie potrzeby zapewniamy Ci stały dostęp do fizjoterapii.
Nie boimy się trudnych przypadków,radzimy sobie z Hashimoto, insulinoopornościa, cukrzycą, problemami hormonalnymi,trenujemy osoby niepełnosprawne i dzieci.
A osobom, które chcą zmienić swoje ciało, pomagamy uzyskać piękną i zdrową sylwetkę.

NASI TRENERZY to najlepsi specjaliści w dziedzinie PILATES nie tylko w Polsce ale i na świecie, zapraszani na największe konferencje w Europie a swoje umiejętności nabyli na prestiżowych szkoleniach w Europie. Są uczniami bezpośrednich uczniów Joe Pilatesa, fizjoterapeutami, pedagogami, wykładowcami akademickimi.

SOFA PILATES STUDIO to miejsce, w którym trening personalny staje się dostępny dla każdego. Wprowadziliśmy pakiety treningowe dostosowane do Waszego wolnego czasu. Przed rezerwacją miejsca i pierwszym treningiem niezbędna! jest konsultacja z trenerem, wypełnienie ankiety-wywiadu i ustalenie celów naszych spotkań. W razie zainteresowania prosimy o kontakt z recepcją klubu lub bezpośrednio 784680908 i ustalenie terminu spotkania.

CENY TRENINGÓW PERSONALNYCH:

1 TRENING 220ZŁ

PAKIET 5 TRENINGÓW 1000ZŁ

10 TRENINGÓW 1800ZŁ

20 TRENINGÓW 3000ZŁ

1 trening dla 2 osób 300zł

PAKIET 5 TRENINGÓW 1400ZŁ

10 TRENINGÓW 2600ZŁ