Treningi personalne

Najskuteczniejszy sposób na zdrowe i silne ciało? Trening indywidualny z trenerem personalnym. Ci, co z nami trenują osiągają rezultaty, których nie osiągniesz sam ani też w treningu grupowym. To Wy wyznaczacie swoje cele, My pokazujemy Wam jak je osiągnąć, dajemy narzędzia, motywujemy i konsekwentnie z wyników rozliczamy. TRENING PERSONALNY to nie ‚przywilej’ gwiazd, to inwestycja w siebie.
To trening dostępny dla WSZYSTKICH – kobiet w ciąży, osób z wadami postawy, dzieci, osób starszych i tych, którzy w szybkim czasie chcą osiągnąć postawione cele. Porę ćwiczeń wybierasz sam, my pomożemy z dietą- współpracujemy z jedną z najlepszych dietetyk w kraju- Magdą Kopel, specjalistką psychodietetyki i żywienia. Będziemy monitorować Twoje postępy i konsekwentnie Cię z nich rozliczać. W cenie otrzymujesz od nas przemyślany, rzetelny trening, stały dostęp do naszej olbrzymiej nie tylko fitnessowej wiedzy i gwarancję uzyskania wymarzonego efektu. My nie jesteśmy instruktorami, jesteśmy trenerami, a nasze doświadczenie daje Wam gwarancję osiągnięcia nie tylko zdrowej i pięknej sylwetki, ale także trwałych zmian w Waszym życiu. Trener personalny to solidne wsparcie dla Ciebie.
Pracujemy na najlepszym sprzęcie PEAK PILATES:
• PILATES REFORMER
• WUNDA CHAIR
• LADER BARREL
• CADILLAC i in.

Zatem osoby z problemami aparatu ruchu, bólami kręgosłupa, po operacjach znajdą u nas pomoc w dojściu do pełnej sprawności. Nasze treningi konsultujemy z fizjoterapeutami i w razie potrzeby zapewniamy Ci stały dostęp do fizjoterapii.
Nie boimy się trudnych przypadków,radzimy sobie z Hashimoto, insulinoopornościa, cukrzycą, problemami hormonalnymi,trenujemy osoby niepełnosprawne i dzieci.
A osobom, które chcą zmienić swoje ciało, pomagamy uzyskać piękną i zdrową sylwetkę.

SOFA CHILLOUT STUDIO to miejsce, w którym trening personalny staje się dostępny dla każdego. Wprowadziliśmy pakiety treningowe dostosowane do Waszego wolnego czasu. Przed rezerwacją miejsca i pierwszym treningiem niezbędna! jest konsultacja z trenerem, wypełnienie ankiety-wywiadu i ustalenie celów naszych spotkań. W razie zainteresowania prosimy o kontakt z recepcją klubu lub bezpośrednio 784680908 i ustalenie terminu spotkania.